Już wkrótce ruszają MIEJSKIE DARŁOWSKIE WAKACJE

Organizatorem Miejskich Darłowskich Wakacji jest Miasto Darłowo oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Darłowie.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 15:00 w siedzibie Miejskiej Świetlicy Środowiskowej „Bezpieczna Przystań” przy ul. Franciszkańskiej 2 (wejście od ul. Wenedów).

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7 - 12 lat, które wcześniej zapiszą się na listę. O uczestnictwie dzieci w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczne półkolonie ze względów epidemiologicznych skierowane będą do dzieci zamieszkałych na terenie Miasta Darłowo Zajęcia odbywać się będą zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Półkolonie rozpoczną się od 6 lipca i będą trwać do 28 sierpnia. W tym roku turnusy półkolonijne trwać będą 9 dni roboczych. Termin zapisów od 29 czerwca 2020 r. Zapisywać chętne dzieci można osobiście u wychowawców Miejskiej Świetlicy Środowiskowej „Bezpieczna Przystań” przy ul. Franciszkańskiej 2 lub pod nr telefonu 691 039 903

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz tych którzy się jeszcze wahają ;-)

Przyjdźcie i przekonajcie się, że wakacje w mieście nie muszą być nudne !!! Więcej szczegółów już niedługo na stronach www.darlowo.pl

Wyświetlono: 241

DrukujPobierz PDFKopiuj link Facebook Twitter

Zobacz również

Powrót do góry