W dniu 2 maja 2024 r. Urząd Miejski w Darłowie będzie czynny do godz. 12.00
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

432385749 831017669040993 3521039003046531709 n

Mistrzostwa powiatu sławieńskiego w warcabach 100-polowych w SP3

14 marca 2024 r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Sławieńskiego w warcabach 100-polowych. Brało w nich udział 129 zawodników, którzy reprezentowali kilka kategorii wiekowych: juniorki do lat 8, juniorzy do lat 8, juniorki do lat 10, juniorzy do lat 10, juniorki do lat 13, juniorzy do lat 13, juniorki do lat 16, juniorzy do lat 16, open kobiety – powyżej 16 lat, open mężczyźni –powyżej 16 lat.

Zawodnicy rozgrywali rundy w systemie szwajcarskim oraz kołowym. Na zwycięzców czekały puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sławnie oraz Miasto Darłowo

W kategorii: juniorki do lat 8 pierwsze miejsce zajęła Tola Plucińska z SP3. II miejsce: Hanna Krawczuk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Malechowie. Miejsce III: Katarzyna Starzyńska z Społecznej Szkoły Podstawowe w Dobiesławiu.

W kategorii juniorzy do lat 8 pierwsze miejsce zajął Szymon Drabczyk z SP im. Ratowników Morskich w Dąbkach. II miejsce: Leon Filipek ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Jeżyczkach, III miejsce: Antoni Bielecki z GZ LZS Miasto Darłowo

W kategorii: juniorki do lat 10 pierwsze miejsce zajęła: Antonina Pszon z Szkoły Podstawowej w Nowym Jarosławiu, II miejsce: Wiktoria Kiełczewska ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Dobiesławiu, III miejsce: Alicja Sołtan z SP3 w Darłowie.

W kategorii: juniorzy do lat 10 pierwsze miejsce zajął: Jeremi Krawczuk ze Szkoły Podstawowej im. Ratowników Morskich w Dabkach, II miejsce: Alan Sołtan z SP3 w Darłowie, III miejsce: Jakub Buss z SP w Starym Jarosławiu

W kategorii juniorki do lat 13 pierwsze miejsce zajęła Karolina Górczyńska z SP w Jeżyczkach, II miejscE: Lena Buss z SP w Starym Jarosławiu, III miejsce Hanna Bielecka z SP w Jeżyczkach.

W kategorii juniorzy do lat 13 pierwsze miejsce zajął Jan Krawczyk z SP im. Ratowników Morskich w Dąbkach, II miejsce Oliwier Pszon z SP w Starym Jarosławiu, III miejsce Jakub Wójcik z SP3 w Darłowie.

W kategorii juniorki do lat 16 pierwsze miejsce zajęła Natalia Noworolnik z GZ LZS Darłowo, II miejsce: Maria Woźniak również z GZ LZS Darłowo, III miejsce: Hanna Ptaszkowska z SP w Starym Jarosławiu.

W kategorii juniorzy do lat 16 pierwsze miejsce zajął Wiktor Zgoła z GZ LZS Darłowo, II miejsce Artur Surma z SP w Staniewicach, III miejsce Szymon Czajkowski ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Jeżyczkach.

W kategorii open kobiety: pierwsze miejsce zajęła Dominika Hutman z UKS Pomerania Ostrowiec, II miejsce Oliwia Deja z SOSW dla DiMN w Sławnie, III miejsce Anna Rosenow z GZ LZS Miasto Darłowo.

W kategorii open mężczyźni pierwsze miejsce zajął: Wiktor Noworolnik z GZ LZS Darłowo, II miejsce: Roman Strzałkowski z GZ LZS Darłowo, III miejsce Damian Filipek z GZ LZS Miasto Darłowo.

Sędzią głównym w zawodach była Sylwia Dęga-Zamrzycka.

Sędziami rundowymi: Marta Sołtan, Justyna Pacuła-Woźniak, Magdalena Kasprzykowska, Dariusz Ożarowski, Wioletta Jacewicz, Sylwia Hutman, Dorota Borkowska.

Gratulacje dla wszystkich miłośników logicznych potyczek!