Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

4859257305497600

Klub Biegacza Darłowskie Charty rewelacyjnie podczas 45. Maratonu Warszawskiego

Maraton Warszawski to rokrocznie prawdziwe święto biegaczy. Jako jeden z nielicznych maratonów na świecie odbywa się nieprzerwanie od 1979 roku! Każda z dotychczasowych edycji Maratonu Warszawskiego ma swoją unikatową historię. W tym roku odbył się on 24 września.

W tegoroczną 45 edycję idealnie, swoją biegową postawą i wynikami, wpisali się zawodnicy Klubu Biegacza Darłowskie Charty.

Adrian Kępka zajął 45 miejsce open, był 39 mężczyzną na mecie, 10 w kategorii do 30 lat i 4 wśród służb mundurowych. Trasę maratonu 42,195km pokonał w 2h 47m 13 s.

Maciej Rudnikowski zajął 79 miejsce open, był 69 mężczyzną na mecie, 19 w kategorii do lat 40 i 1 wśród pracowników samorządowych. Trasę maratonu pokonał w 2 h 52 m  48 s.

Na MECIE warszawskiego maratonu zameldowało się ponad 5500 biegaczy.

Naszym biegaczom składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.