Skip to content Skip to main navigation Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

3 czerwca, 2023 10:00 - 4 czerwca, 2023 17:00

psy

Serdecznie zapraszamy na IV Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych CACIB, która odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2023 roku na placu przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawla II z ul. Północną.

Sobota 03.06.2023

Gr II

Mariola Semik – Appenzeller, Berneński Pies pasterski , Duży szwajcarski pies pasterski, entlebucher, Hovawart, Owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki .

Paweł Osak – pinczery , sznaucery

Andrzej Szutkiewicz – Bokser , Dog niemiecki , bernardyn dł, bernardyn krótk, landseer , leonberger, mastif hiszpański, tybetański, nowofundland, pirenejski pies górski , dansk – svensk gardshund, czarny terier rosyjski

Piotr Król – pozostałe

Gr III

Darko Drobnjak – American Staffordshire terrier, staffordshire bull terrier

Andrzej Pławiński – Bulterier, Bulterier miniaturowy

Łukasz Pawłowski – Foxterier krótkowłosy, szorstkowłosy, jack russell terrier, parson russell terrier, welsh terrier, airedale terrier

Alexandra Jors – pozostałe

Gr IV

Igoris Zizevskis

Gr VII

Aleksander Skrzyński – pointer, seter angielski, szkocki, irlandzki , irlandzki czerwono – biały

Leszek Salamon – pozostałe

Gr IX

Izabella Krasowska Salamon – pudle

Mariola Żuchlińska – Papillon, phalene, cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, gryfonik belgijski, gryfonik brukselski

Bartłomiej Lembas – Boston terrier , Buldog francuski, Chin japoński, lhasa apso, mops, pekińczyk .

Anna Rogowska – pozostałe

Rasy nieuznane – Tomasz Sławik

Niedziela 04.06.2023

Gr I

Leszek Salamon – Polski Owczarek Nizinny , Polski owczarek podhalański , welsh corgi pembroke, cardigan.

Iwona Gisterek – Owczarek australijski – typ amerykański , amerykański owczarek miniaturowy, owczrek francuski briard, beauceron.

Igoris Zizevskis – owczarek szetlandzki, owczarek szkocki collie długowłosy, krótkowłosy

Aleksander Skrzyński – owczarek niemiecki

Mariola Semik – pozostałe

Gr V
Alexandra Jors – Akita , Akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky, basenji, chow chow, shiba, shikoku .

Darko Drobnjak – pozostałe

Gr VI
Izabella Krasowska Salamon – Gończy Polski, ogar polski

Paweł Osak – bassety, Rhodesian ridgeback

Aleksander Skrzyński – pozostałe

Gr VIII
Mariola Żuchlińska – Golden retriever , springer spaniel angielski

Łukasz Pawłowski – lagotto romagnolo, cocker spaniel angielski , cocker spaniel amerykański

Andrzej Szutkiewicz – labrador, nova scotia, flat coated, curly coated, chesapeake bay retriever

Piotr Król – pozostałe

Gr X

Anna Rogowska – whippet

Tomasz Sławik – pozostałe

 

340855400 190758616617487 8335101687657552269 n

340830402 960975538656319 7815335739527922988 n

Details

Start:
3 czerwca, 2023 10:00
End:
4 czerwca, 2023 17:00

Venue

Darłówko Wschodnie
Północna
Darłowo,zachodniopomorskie76-153
+ Google Map
Zgoda na pliki cookie według RODO z Real Cookie Banner