Magda Burduk – Dyrektorem Darłowskiego Ośrodka Kultury

Zarządzeniem z dnia 12 listopada 2020 roku Burmistrz Darłowa – Arkadiusz Klimowicz na stanowisko dyrektora Darłowskiego Ośrodka Kultury im. Leopolda Tyrmanda powołał Magdalenę Burduk.

Powołanie to nastąpiło na okres trzech lat tj. od 12 listopada 2020 do 11 listopada 2023 roku. Przypomnijmy nowa dyrektor wcześniej pełniła tę funkcję tymczasowo. Najpierw w trakcie choroby a następnie po śmierci Arkadiusza Sipa.

Magdalena Burduk – od lat zawodowo zakotwiczona w Darłowie. Od blisko dwudziestu… zaangażowana w sprawy miasta, które szczerze lubi. 

Kierownik Biura Promocji Miasta i Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miejskim w Darłowie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Współorganizatorka prestiżowej imprezy – flagowego produktu promocyjnego miasta Darłowa: Media i Sztuka – festiwal w Darłowie. Inicjatorka wielu darłowskich przedsięwzięć m.in. takich jak: Laponia Świętego Mikołaja, koncertów na 4 Strony Świata i wielu innych. Kreatorka takich kampanii promocyjnych jak: lubiędarłowo, RESPEKT BAŁTYK, współtwórczyni akcji i przygód Kapitana Parawana. Zdobywczyni Gryfa Turystycznego (2015) – wyróżnienia przyznawanego w uznaniu zasług za działalność na rzecz rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim. Laureatka Złotego Medalu Targów Łódzkich pn. NA STYKU KULTUR za najlepszą promocję miasta. Dwukrotna laureatka plebiscytu Głosu Koszalińskiego – Osobowość Roku w latach 2017 i 2018 – w kat. działalność społeczna i charytatywna, zdobywczyni tytułu człowiek Roku Branży Turystycznej w Konkursie Tourism Trends Award (2019), podczas jednej z najważniejszych imprez branży turystycznej organizowanej w kraju pn. Nowe Trendy w Turystyce. W 2019 roku nagrodzona przez Burmistrza Królewskiego Miasta Darłowa za całokształt działalności na rzecz miasta Darłowa i jego społeczności. Zaangażowana w sprawy miasta, od lat udzielająca się charytatywnie na rzecz Darłowskiego Centrum Wolontariatu z licznymi sukcesami na tym koncie. Znalazła się na liście stu najbardziej wpływowych kobiet w Województwie Zachodniopomorskim – plebiscytu Głosu Koszalińskiego.

Z wykształcenia technik hotelarstwa i magister inżynier organizacji usług turystyczno – hotelarskich. 

Ukończyła Akademię Morską w Gdyni.

Wyświetlono: 235

DrukujPobierz PDFKopiuj link Facebook Twitter

Zobacz również

Dane kontaktowe

Herb Darłowa

Adres:

Urząd Miejski w Darłowie

Plac Tadeusza Kościuszki 9

Darłowo 76-150

Kontakt:

tel.: +48 94 314 22 23 (do 26)

faks: +48 94 314 23 33

e-mail: poczta@darlowo.pl

Godziny pracy urzędu

w poniedziałki, wtorki i środy 7:00 do 15:00
w czwartki 7:00 do 16:00
w piątki 7:00 do 14:00

RODO

1030290 odwiedzin

5 gości online

Powrót do góry