Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolarskie mistrzostwa województwa w kolarstwie torowym

W zawodach na szczecińskim welodromie o tytuły mistrzowskie rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategori żaków i młodzików. Wśród najmłodszych dziewcząt dwukrotnie srebrny medal na 250 i wyścigu eliminacyjnym wywalczyła Maja Olszar, tuż za podium rywalizację zakończyła Wiktoria Tatarzyn. Wśród żaków Robert Goska zdobył złoty medal w wyścigu scratch oraz 3 miejsce na 200m. W młodziczkach medale zdobywały Otylia Kubicka złoty na 250m i srebrny w wyścigu punktowym Oliwia Sroczyńska złoty w wyścigu punktowym Sandra Schulz złoty w wyścigu scratch Weronika Rybarczyk srebrny na 250m Agata Karlikowska srebrny w wyścigu scratch Kornelia Braun brąz w wyścigu punktowym. Bardzo aktywnie jechała coraz lepiej radzącą sobie na torze Laura Witkowska, a o niemal sensacje po ataku pokusiła by się Maja Szuba. W wyścigu młodzików i juniorek młodszych bardzo dobrze zdobywając punkty radził sobie Franciszek Sajko oraz Oliwia Marynka i Kinga Witkowska. Zawody były zaliczane do ligi kolarskiej. Robert zajął drugą lokatę. Oliwia Marynka drugą. W młodziczkach Otylia Kubicka zajęła pierwszą lokatę a Oliwia Sroczyńska drugą. W wyścigu treningowo startowała Maja Wróblewska oraz jeden z najmłodszych zawodników Jakub Szarycz. Podczas zawodów obecni byli: Marcin Adamów, Artur Szarycz podziękowania również dla Pana Tomasza Bartosika.