W PIĄTEK NA RYNKU: Koncert „Bartek Grzanek Band” – projekt Clapton

Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert, który odbędzie się na Rynku w Darłowie już 3 lipca 2020 roku. Bartek Grzanek Band - Projektem Clapton zainauguruje sezon wakacyjny w Darłowie. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, w samym sercu miasta.

Wydarzenie niebiletowane. Strefa publiczności liczy 150 miejsc. Gramy z dystansem. Zapraszamy

Bartek Grzanek Band – Projekt Clapton to spotkanie z twórczością jednego z największych wykonawców muzyki bluesowej — Erica Claptona. Autorskie wersje największych przebojów wielkiego bluesmana wykonuje wokalista i gitarzysta Bartek Grzanek, któremu towarzyszą znakomici muzycy: Mirosław Wiśniewski, Przemek "Bęben" Kuczyński oraz Paweł Serafiński.

 

UWAGA: Wybierając się na koncert pobierz i wypełnij oświadczenie dostępne:

http://www.dokdarlowo.pl/domain/dokdarlowo/files/regulamin-imprez-covid-19-publikacja.pdf

------------------------------

W związku z obostrzeniami jako organizatorzy zobowiązani jesteśmy prowadzić ewidencję uczestników wydarzenia. W związku z tym, każda osoba ze „strefy publiczności” zostanie poproszona o wypełnienie stosownego OŚWIADCZENIA. 

Organizację ww. wydarzenia reguluje:

Regulamin Imprez Darłowskiego Ośrodka Kultury z dnia 28 stycznia 2020

http://www.dokdarlowo.pl/domain/dokdarlowo/files/regulamin-imprez-dok-2020.pdf

Dodatkowe zapisy do regulaminu Imprez DOK z dnia 24 czerwca 2020

http://www.dokdarlowo.pl/domain/dokdarlowo/files/regulamin-imprez-covid-19-publikacja.pdf

 

Strefa Publiczności:

To strefa przeznaczona dla uczestników wydarzenia, która liczy 150 miejsc. O wejściu do strefy – decyduje kolejność przyjścia na wydarzenie (kolejka). Bramki do strefy zostaną otwarte na 60 min przed koncertem. Do strefy dopuszczone zostaną osoby, które:

  1. Złożą stosowne oświadczenie.
  2. Poddadzą się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.
  3. Zdezynfekują ręce.
  4. Każdego Uczestnika obowiązuje zakrywanie ust i nosa – wymagane maseczki. Każdy jest zobowiązany zadbać o nie we własnym zakresie.
  5. Podczas całego wydarzenia i na wszystkich jego etapach obowiązuje zasada zachowania bezpiecznego dystansu społecznego.
  6. Strefa publiczności podzielona jest na strefę z miejscami dla osób siedzących i stojących.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami, dostosowanie się do wymogów, które stawia przed nami wszystkimi COVID 19, oraz współpracę ułatwiająca nam realizację zadania.

------------------------------

O Artystach:

Bartek Grzanek Band - Projekt Clapton to spotkanie z twórczością jednego z największych wykonawców muzyki bluesowej — Erica Claptona. Autorskie wersje największych przebojów wielkiego bluesmana wykonuje wokalista i gitarzysta Bartek Grzanek, któremu towarzyszą znakomici muzycy: Mirosław Wiśniewski, Przemek "Bęben" Kuczyński oraz Paweł Serafiński.

Bartek Grzanek - charyzmatyczny gitarzysta i wokalista o wyjątkowej barwie głosu. Doskonale łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. Choć w jego stylu i twórczości znajdziemy wpływy różnych gatunków muzycznych takich jak country, rock czy soul, to w jego żyłach płynie prawdziwy rasowy blues, którym wciąga słuchacza w wyjątkowy świat dźwięków. Debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band. Od 2000 roku był liderem zespołu Tosteer (wcześniej Toster Band – laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce, w tym m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Bobrem, Kraśnik Blues Meeting, Rawa Blues Festival). Wraz z zespołem był nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki, za płytę „Testosterone" oraz ma na swoim koncie supporty m.in. dla Placebo, Dave'a Gahan'a i Budgie. Szerszej publiczności dał się też poznać jako uczestnik I edycji „The Voice of Poland", finalista V edycji „Mam Talent" oraz jako gitarzysta współpracujący z wieloma artystami w Polsce.

Mirosław Wiśniewski - jazzman, sideman, człowiek do zadań specjalnych, obdarzony niesamowitym stylem i wyczuciem muzycznym - znany z występów z czołówką polskich gwiazd, do których należą między innymi: Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Laboratorium i wielu innych. Można pokusić się o stwierdzenie, że Mirosław Wiśniewski "wychował" i zainspirował wielu młodych, doskonałych basistów, a jego charakter sprawia, że jest ceniony zarówno przez kolegów z branży, jak i uczniów warsztatów i klinik instrumentalnych.

Przemek "Bęben" Kuczyński - muzyk sesyjny, kompozytor i realizator nagrań. Perkusista uniwersalny – pomimo zacięcia jazzowego, z powodzeniem realizuje projekty z największymi artystami w naszym kraju. Ma również na swoim koncie współpracę z kilkoma gwiazdami światowego formatu takimi jak: Craig David, In-Grid, Sophie Ellis Baxtor, September, Velvet, a także jazzowymi: Lars Danielsson i Mike Stern. W 2017 r. zaliczony do prestiżowego grona "101 Polskich Perkusistów Wszech Czasów" magazynu "Perkusista".

Paweł Serafiński - Wirtuoz organów Hammonda - Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w 1973 r.

Laureat wielu nagród jazzowych m.in. Nagroda Stowarzyszenia Jazzowego „Melomani" i Prezydenta Miasta dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana (rok 1997, 2001 i 2004) Wykładowca w Łódzkiej PWSFTiTV (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Teatralna i Telewizyjna). Wielokrotnie wyróżniony w ankiecie Jazz Top miesięcznika Jazz Forum.

 

Zapraszamy na muzyczny piątek na rynku w Darłowie

3 lipca 2020, godz. 20:00

Darłowo – Plac Tadeusza Kościuszki

Wstęp wolny

 

DOK

Wyświetlono: 257

DrukujPobierz PDFKopiuj link Facebook Twitter

Zobacz również

Dane kontaktowe

Herb Darłowa

Adres:

Urząd Miejski w Darłowie

Plac Tadeusza Kościuszki 9

Darłowo 76-150

Kontakt:

tel.: +48 94 314 22 23 (do 26)

faks: +48 94 314 23 33

e-mail: poczta@darlowo.pl

Godziny pracy urzędu

w poniedziałki, wtorki i środy 7:00 do 15:00
w czwartki 7:00 do 16:00
w piątki 7:00 do 14:00

RODO

526583 odwiedzin

3 gości online

Powrót do góry