Darłowo zachęca do odwiedzin w najnowszym spocie


Tuż przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego Biuro Promocji Miasta i Komunikacji Społecznej wypuściło do sieci najnowszy spot promocyjny zachęcający do przyjazdu do Darłowa i Darłówka.

- Odbiór jest bardzo pozytywny. Tylko przez weekend dotarł on do kilkudziesięciu tysięcy osób i ta liczba stale rośnie. Wykorzystując dostępne na rynku narzędzia pojawia on się on w największych Polskich aglomeracjach - mówi Artur Wejnerowski, kierownik Biura.

Pomimo panującej w Polsce pandemii Darłowo i Darłówko jest gotowe na przyjęcie turystów. W ubiegły czwartek udowodnili to darłowscy ratownicy, którzy ćwiczyli z zachowaniem wszelkich norm i obostrzeń wynikających z trwającej w Polsce pandemii koronawirusa COVID-19.

Ćwiczeniom towarzyszło wciągnięcie na maszt, w obecności Burmistrza Miasta Darłowo - Arkadiusza Klimowicza, Koordynatora Krajowego Programu BF - Jarosława Szczygła i darłowskich ratowników - "Błękitnej Flagi" – symbolu bezpiecznych kąpielisk. Wszystkie te działania mają jasny przekaz: Darłowo i Darłówko jest gotowe - wszyscy jesteście mile widziani!

#DarłowoIsReady #DarłówkoIsReady #DarłowoIsWaiting #DarłówkoIsWaiting #lubiędarłowo #lubiedarlowo #Darłowo #Darłówko

 

Zdjęcia: kreatywnie.org / Fotograf Darłowo

 

Wyświetlono: 243

DrukujPobierz PDFKopiuj link Facebook Twitter

Zobacz również

Powrót do góry