Królewskie Miasto Darłowo   Darłowo na Facebook'u Darłowo na YouTube Radio Koszalin Pogoda

Darłowo - Darłówko idealny duet do wypoczywania
linia ozdobna
Królewskie Miasto Darłowo linia ozdobna

Burmistrz nagradza stypendiami

W piątkowe dopołudnie, który był ostatnim dniem roku szkolnego Burmistrz Miasta Pan Arkadiusz Klimowicz wręczył stypendia w Szkole Podstawowej nr 3 najlepszym uczniom za osiągnięcia w nauce lub wyniki w sporcie. W pozostałych placówkach w jego imieniu nagrody wręczyli w Miejskim Gimnazjum Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Krystyna Sokolińska, w Społecznej Szkole Podstawowej, Vice Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Czesław Woźniak i w Zespole Szkół kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych Zbigniew Mielczarski.
Ilość uczniów ze średnimi w nauce i w sporcie zawiera poniższe zestawienie.
Społeczna Szkoła Podstawowa:
Klasa IV: 1/Broniszewska Olga- 5,75, 2/ Ciesielski Tadeusz- 4,83, 3/ Dąbrowska Gabriela- 5,50, 4/Głodowska Wiktoria- 5,17, 5/ Hołub - Sakowski Szymon- 5,83, 6/ Kierszniewska Amelia- 5,58, 7/ Kierszniewski Kacper- 5,58, 8/ Kotyza Kinga- 5,08, 9/ Kułaga Aleksandra- 4,83, 10/ Lendzian Zuzanna- 5,58, 11/ Majewski Igor- 4,75, 12/ Młyński Igor- 5,17, 13/ Pęcherz Oliwia- 5,75, 14/ Sidło Maciej- 5,33, 15/ Sochoń Jagoda- 5,33, 16/ Wencel Agnieszka- 5,58, 17/ Zalewska Julia- 4,75,
Klasa V: 1/ Andryszczuk Aurelia- 4,92, 2/ Bartczak Agata- 5,08, 3/ Biedrzycka Natalia- 5,50, 4/ Chyska Zofia- 5,50, 5/ Góral Oliwier- 5,25, 6/ Jabłońska Zuzanna- 5,42, 7/ Kołazda Emilia- 5,00, 8/ Kuś Marika- 5,25, 9/ Maj Bartosz- 5,33, 10/ Matuszewska Natalia- 5,00, 11/ Michalski Hubert- 4,75, 12/ Ziemski Adrian- 5,58,
Klasa VI:1/ Czerniak Paweł- 4,92, 2/ Czupajło Dominika- 4,83, 3/ Erdmann Jesika- 4,92, 4/ Harasimowicz Oliwia- 4,92, 5/ Kierszniewska Lena- 5,25, 6/ Nowaczyk Jan- 5,25, 7/ Sokoliński Krystian- 5,17, 8/ Świątkowska Julia- 5,08, 9/ Tarkowski Jakub- 5,83, 10/ Tomczyk Jakub- 5,25, 11/ Tomczyk Kajetan- 5,17, 12/ Wiśniowska Matylda- 5,25, 13/ Wodziński Hubert- 5,50,
Klasa VII: 1/ Budek Dominik- 4,86, 2/ Dombryn Julia - 4,86, 3/ Karczewska Wiktoria- 5,07, 4/ Krawczyk Wiktoria- 4,79, 5/ Lichocki Oktawian- 4,79, 6/ Marciniak Kornel- 5,07, 7/ Rutkowska Amelia- 4,86, 8/ Staniszewski Aksel- 5,00
Szkoła Podstawowa nr 3:
klasa IV 1/ Guzowicz Jagoda (średnia 5,27), 2/ Guzowicz Nina-5,45, 3/ Hara Natalia- 4,82, 4/ Hołub Julia- 4,82, 5/ Maciejewska Weronika-4,91, 6/ Makuch Remigiusz-5,00, 7/ Szwałek Mikołaj- 5,09, 8/ Zorn Błażej- 5,45, 9/ Górski Karol- 5,45, 10/ Juśko Julian- 5,80, 11/ Kubicka Maja- 5,00, 12/ Kasprzykowski Kacper- 5,73, 13/ Kunysz Szymon- 5,09, 14/ Leska Aleksandra- 5,45, 15/ Leszczyński Fabian-4,91 , 16/ Rynkowska Hanna- 4,91, 17/ Sibiak Laura- 4,82, 18/ Wieczorek Wiktor- 4,82, 19/ Dydyna Jakub- 5,27, 20/ Wieczorek Wiktoria- 5,64, 21/ Stempnakowska Amelia- 5,27, 22/ Polakowski Krzysztof- 4,91, 23/ Mosiewicz Aleksandra- 5,00, 24/ Krzyżanowski Julian- 5,36, 25/ Bagnucka Hanna- 5,36, 26/ Wojniusz Michalina- 4,91, 27/ Warzuchowska Wiktoria- 4,91, 28/ Piórecki Wojciech- 5,36, 29/ Końska Agata- 5,45, 30/ Koński Kacper- 4,82, 31/ Kopiński Tobiasz- 5,00, 32/ Długasiewicz Natasza- 4,82, 33/ Lupke Julian- 4,82, 34/ Liput Nikola- 5,64, 35/ Chalecki Dawid- 5,18, 36/ Paszkiewicz Ignacy- 5,45, 37/ Żminda Anna- 4,82, 38/ Siemiątkowska Lena- 5,18, 39/ Breszka Maja- 5,00, 40/ Tepurska Magdalena- 5,40, 41/ Steciuk Jakub- 5,30, 42/ Natkański Jakub- 4,82, 43/ Kruk Hanna- 5,00, 44/ Piestrak Rozalia- 5,27, 45/ Adamska Paulina- 5,18, 46/ Mielczarek Karolina- 5,00, 47/ Kowalska Wiktoria- 5,18, 48/ Kijo Jakub- 5,09, 49/ Zdunek Zuzanna- 4,91, 50/ Bobrowska Alicja- 5,18, 51/ Lubowiecka Nina- 5,00, 52/ Karczewski Filip- 5,64, 53/ Lubowiecki Marceli- 5,73,
klasa V: 54/ Natkańska Martyna- 5,55, 55/ Wiczkowska Karolina- 4,82, 56/ Nałęcz - Szatkowska Kinga- 5,27, 57/ Bednarek Bartosz- 5,36, 58/ Sławiński Wiktor- 5,00, 59/ Skok Aleksander-5,00, 60/ Mioduszewski Miłosz- 5,55, 61/ Kler Maja- 5,55, 62/ Bukowski Bruno- 5,36, 63/ Wójcik Michał- 4,82, 64/ Bednarczyk Zuzanna- 5,00, 65/ Kozłowska Hanna- 4,91, 66/ Witkowska Laura- 5,00, 67/ Sadłowski Mikołaj- 4,82, 68/ Pinkowska Maria- 5,00, 69/ Kuriata Agata- 5,55, 70/ Wojciechowski Marcel- 5,18, 71/ Siwek Diana- 4,91, 72/ Wodyk Oliwia- 4,91, 73/ Peplińska Gabriela- 4,82, 74/ Karlikowska Agata- 5,64, 75/ Bogdan Mateusz- 5,09, 76/ Ejankowska Lena- 5,27, 77/ Milczarek Kinga- 5,00,
klasa VI: 78/ Lichański Kacper- 5,73, 79/ Suszek Hanna- 5,64, 80/ Karska Emilia-5,55, 81/ Mielniczek Karolina- 5,18, 82/ Furmańska Agata-5,00, 83/ Breszka Marianna- 5,00, 84/ Stefaniak Damian- 4,82, 85/ Sapieja Pola- 5,18, 86/ Kacprzyk Kacper- 5,00, 87/ Gałecka Antonina- 5,00, 88/ Kruk Zuzanna- 4,91, 89/ Tetzlaff Oliwier- 4,91, 90/ Marek Katarzyna- 5,00, 91/ Nikola Lach- 5,09, 92/ Ulanowski Przemysław- 4,82, 93/ Bala Sebastian- 5.00, 94/ Kołaczkowski Bartosz- 5,82, 95/ Groszewska Aleksandra- 4.82, 96/ Olejnik Oliwia- 5,18, 97/ Malinowska Dominika- 5,18, 98/ Waluch Julia- 5,09, 99/ Wojtyczka Karolina- 5,09, 100/ Fischer Szymon- 5,00, 101/ Wandycz Oliwier- 5,00, 102/ Głażewski Jan- 4,91, 103/ Mazur Katarzyna- 4,82, 104/ Jędrzejewska Weronika- 5,73, 105/ Grońska Maja- 5,27, 106/ Kulińska Wiktoria- 5,00, 107/ Boruch Hanna- 5,45, 108/ Wojnicka Wiktoria- 5,09
klasa VII: 109/ Tiupin - Szulc Karina- 5,29, 110/ Tomczyk Dominika- 4,86, 111/ Brzozowska Wioletta- 5,00, 112/ Tarnionek Patrycja- 5,69, 113/ Kaczor Kinga- 5,21, 114/ Iwko Nadia- 5,57, 115/ Rychlewska Zuzanna- 5,57, 116/ Wac Anastazja- 5,07, 117/ Król Mateusz- 5,71, 118/ Klimowicz Aleksander- 5,43, 119/ Byrwa Dominika- 5,21, 120/ Szypulska Angelika- 5,21, 121/ Bukowska Matylda- 5,36, 122/ Siemiątkowska Maja- 4,79, 123/ Lewandowska Pola- 4,79, 124/ Borkowski Dorian- 5,07, 125/ Jóźwiak Michalina- 5,93, 126/ Krzemiński Patryk- 5,50, 127/ Kosowski Marek- 5,79, 128/ Krawiecka Zuzanna- 5,50, 129/ Mieczkowski Maciej- 5,21, 130/ Witkowska Kinga Marika- 4,93, 131/ Bukowski Miłosz Maciej- 4,92.
Gimnazjum Społeczne:
Klasa II:1/ Dorosińska Maja- 4,81, 2/ Drzewucka Julia- 4,81, 3/ Izdebska Zuzanna- 4,81, 4/ Kaffke Krzesimir- 5,00, 5/ Koliczko Marta- 6/5,50, 6/ Koralewska Julia- 4,88, 7/ Pańka Andrzej- 4,81, 8/ Pryputniewicz Hanna- 5,31, 9/ Pryputniewicz Katarzyna- 5,31, 10/ Skotarska Malwina- 5,06, 11/ Sobolewska Benita- 4,75, 12/Witczak Adam- 4,81, 13/ Ziemska Karolina- 4,8
Klasa III: 1/ Cholewińska Karolina- 5,71, 2/ Ferka Patrycja- 5,07, 3/ Hanula Liza- 4,86, 4/ Kalinowski Karol- 5,07, 5/ Łabinowicz Malwina- 4,93, 6/ Masłowski Filip- 5,29, 7/ Orzechowski Aleksander- 5,36, 8/ Przybysz Patrycja- 5,64, 9/ Starzyński Miłosz- 4,8, 10/ Tałanda Maciej- 4,85, 11/ Tomczyk Patrycja- 5,93, 12/ Wachowska Jolanta- 5,36, 13/ Wierzbicki Sebastian- 5,50
Miejskie Gimnazjum:
klasa II: 1/ Grodzka Anna- 5,44, 2/ Henich Amelia- 4,75, 3/ Jacyszyn Roksana- 4,94, 4/ Nowakowska Maja- 5,31, 5/ Tomaszewska Amelia- 5,44, 6/ Bukowska Julia- 4,75, 7/ Połczyńska Laura- 4,88, 8/ Szymczak Piotr- 4,80, 9/ Wysocki Nikodem- 5,00, 10/ Gałuszewski Krzysztof- 5,00, 11/ Górska Roksana- 5,63, 12/ Kuriata Zuzanna- 5,50, 13/ Piłat Agata- 5,27, 14/ Stasiak Aleksandra- 5,19, 15/ Fiedorowicz Dominika- 5,13, 16/ Jasińska Wiktoria- 4,81, 17/ Schulz Zuzanna- 5,13, 18/ Strzelecka Martyna- 5,00, 19/ Podwałka Aleksander- 4,94, 20/ Sobieraj Wojciech- 5,07, 21/ Paluszkiewicz Dawid- 5,00.
klasa III: 1/ Kaczmarczyk Aleksandra- 4,79, 2/ Rzepka Mateusz- 5,08, 3/ Trębicki Filip- 5,00, 4/ Czajkowska Olga- 5,07, 5/ Gibuła Natalia- 5,07, 6/ Grodz Julian- 5,57, 7/ Jazowska Justyna- 6,00, 8/ Karska Natalia- 5,46, 9/ Miszczuk Julia- 5,79, 10/ Musiał Wiktoria- 5,21, 11/ Sadowska Klaudia- 5,07, 12/ Stefańczuk Aurelia- 5,50, 13/ Struś Hanna- 5,43, 14/ Budzar Magdalena- 5,00, 15/ Rutecka Martyna- 5,07, 16/ Sołtysińska Marlena- 5,93, 17/ Wrzesień Krystian- 4,79, 18/ Burek Dominika- 5,36, 19/ Kliber Laura- 5,00, 20/ Kuczmarska Aleksandra- 5,21, 21/ Bednarz Amanda- 4,86, 22/ Olszewska Wioleta- 5,43
Zespół Szkół:
1/ Paulina Stasiak- 5,1, 2/ Magdalena Zawadka- 5,09, 3/ Kamil Michalski-5,07, 4/ Aleksandra Smętek- 5,06, 5/ Klaudia Kuklewska- 5,0, 6/ Aleksandra Kruszyńska- 5,0, 7/ Hanna Szczepaniak- 4,8, 8/ Anna Staniszewska- 4,8, 9/ Kamil Jończyk- 4,8, 10/ Inez Grykień- 4,76, 11/ Justyna Baran-4,75
Stypendia sportowe
Szkoła Podstawowa nr 3: 1/Koński Kacper, 2/ Cybulski Szymon, 3/Gręda Wojciech, 4/Woszczyk Michał, 5/Bukowski Bruno, 6/Wójcik Dominik, 7/Lichański Kacper, 8/Żmijewski Kacper ,9/ Ignaczak Oliwier, 10/Kulasiński Alan, 11/Kacprzyk Kacper, 12/Bartosz Kołaczkowski, 13/Gręda Kacper, 14/Urban Maciej, 15/Kaziszyn Igor, 16/Urbańczyk Emil, 17/Głażewski Jan, 18/Kozak Eryk, 19/Bińkowski Jakub, 20/Borkowski Dorian

Miejskie Gimnazjum: 1/ Bednarczyk Aleksander, 2/Walków Filip, 3/Stanisław Rynkowski, 4/ Włodarczyk Krzysztof, 5/ Chojniak Jakub, 6/ Kociński Oskar, 7/ Podwałka Aleksander, 8/ Synkiewicz Karol, 9/ Tyfel Adrian, 10/ Anuszkiewicz Mirosław, 11/Głowacki Piotr, 12/ Kantarski Krzysztof, 13/ Fiediuszko Mateusz, 14/ Mielniczek Piotr, 15/ Podlasiewski Gabriel, 16/ Sobieraj Wojciech, 17/ Brzezina ASdrian, 18/ Paluszkiewicz Dawid, 19/ Banas Jakub.

Zespół Szkół: 1/ Bartosz Cimoszko, 2/Marika Karpała, 3/ Julia Wojtkiewicz, 4/Patrycja Czesnowska, 5/ Anna Rutkowska, 6/ Wanesa Kącka, 7/ Sebastian Turos, 8/ Klaudiusz Brugier

Łączny koszt stypendiów motywacyjnych za I i II semestr wyniósł 97 525,00 zł

Na zdjęciach: wręczane stypendia dla najlepszych uczniów w darłowskich szkołach.

 

 

 

oss

Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami Burmistrz nagradza stypendiami

Opublikowano: 2018-06-28

 

Zobacz nas na Facebook'u

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 

Zgadzam się Nie, chcę dowiedzieć się więcej